Biegowy puchar Mistrzostw Polski Energetyków dla ZRE Katowice S.A.

4.9/5 - (50 votes)

13 maja br.  Odbył się XV Bieg Skawiński, w którym pracownicy naszej firmy już drugi rok z rzędu zajęli pierwsze miejsce w rywalizacji drużynowej. Zdobyli drużynowe Mistrzostwo Polski Energetyków w biegu na dystansie 10 km. Firmę ZRE Katowice S.A. reprezentowali: Jacek Seweryn, Mariusz Weronowicz, Rafał Śląski, Piotr Kolka, Rafał Kucharski, Robert Ciupek. Każdy z zawodników pokonał dystans 10 km. Pozostałe firmy klasowały się następująco: Rafako S.A., Amec Foster Weeler Runnig Team, PGNiG Termika S.A., PGE Elektrownia Bełchatów, Tauron Team, MPEC S.A. Kraków, Izomar Polref, Pec Geotermia, Cez Skawina, Pile Elbud S.A. Reprezentantom ZRE Katowice S.A. oraz wszystkim uczestnikom biegu serdecznie gratulujemy.